Про нас

На сьогоднішній день інтегрована система управління якістю та інформаційною безпекою ISD сертифікована за стандартами ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 та ISO 27001:2013, Вона також відповідає нормам GDPR. Ми гарантуємо надійність, високу якість і пропонуємо широкий спектр налаштувань програмного забезпечення, що дозволяє нашим клієнтам оптимізувати свої бізнес-процеси.

ISD успішно пройшла сертифікацію на відповідність стандартам ISO 9001 з 2015 року, підтверджуючи наше незмінне прагнення до організаційної ефективності та задоволеності клієнтів.

З 2017 року наша система управління якістю також сертифікована відповідно до стандарту ISO 13485, що свідчить про те, що ми дотримуємося принципів якості, надійності та безпеки під час розробки медичного програмного забезпечення, а наші процеси управління якістю відповідають найвищим галузевим стандартам.

З 2022 року наша система управління безпекою також сертифікована відповідно до стандарту ISO 27001:2013, що свідчить про те, що ми дотримуємося вимог до системи менеджменту інформаційної безпеки та демонструємо здатність організації захищати свої інформаційні ресурси.

ПОСЛУГИ, ЯКІ МИ НАДАЄМО

ЛАБОРАТОРНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ

Лабораторнi iнформацiйнi системи зосереджується на оптимізації роботи лабораторії, одночасно забезпечуючи послідовне підключення до лабораторних інструментів, робототехніки та інших інформаційних систем. Ці інтегровані рішення усувають потребу в дорогих доповненнях, одночасно забезпечуючи безперебійні інтерфейси, що з’єднують усі відділи клінічної лабораторії в мережі вашого постачальника.

ГЕНЕТИЧНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ

Цей комплексний набір систем управління генетичною інформацією надає повний спектр генетичних інструментів, призначених для автоматизації робочого процесу в сучасних генетичних лабораторіях. Цей пакет доступний через Інтернет, його можна інтегрувати з інформаційними системами лікарень і пропонує вибір рішень для цитогенетики, молекулярної, проточної цитометрії, біохімії, діагностики патології та імуногенетики, які легко конфігуруються та дозволяють використовувати попередньо визначені протоколи, визначені користувачем.

Інформаційні системи служб крові

Ця система пропонує широкий спектр виняткових функцій, призначених для спрощення багатьох рутинних, ручних і трудомістких завдань, пов’язаних із банком крові та протоколами донорства. Ця економія часу перетворюється на дохід для служб переливання крові.

Outreach Інформаційні системи

Outreach Інформаційні Системи — це комплексний набір веб-програмних додатків, розроблених для надання лабораторіям конкурентної переваги та сприяння збільшенню прибутку, одночасно покращуючи обслуговування пацієнтів за допомогою рішень для замовлення та звітування про результати, виставлення рахунків та зборів, перевірки медичної необхідності та відстеження кур’єрської служби/зв’язку з клієнтами управління.

Імплементація

Послуги з впровадження, що надаються нашими експертами, передбачають роботу з призначеними клієнтами для визначення обсягів і цілей системи на основі вимог користувачів і глибокого розуміння бізнес-систем і галузевих вимог. Це також включає створення файлів, навчання клієнтів, допомогу у впровадженні продуктів компанії та комунікацію, для підтримки діяльності з розробки продуктів.

Підтримка

Ми надаємо постійну цілодобову підтримку та технічне обслуговування продуктів, розроблених у компанії, шляхом усунення несправностей у клієнтських середовищах, допомагаючи у своєчасному та точному вирішенні проблем із продуктом за допомогою усного чи письмового спілкування з клієнтами, програмістами та іншим персоналом, залученим до етапи розробки та обслуговування.

Користувачі:

400+ медичних лабораторій у

• США та Канаді

• Європі та Великій Британії

• Азії

• Австралії та Океанії

ТЕХНОЛОГІЇ

Приєднуйтесь до нашої команди

ДИВИТИСЯ ВСІ ВАКАНСІЇ

Senior Infrastructure Engineer

За кордоном
Вимоги:
 • – Хороші знання та досвід налаштування та адміністрування Linux (RHEL, Debian);
  – Значний досвід роботи з гіпервізорами віртуалізації (Citrix XenServer / Hyper-V / VMware vSphere);
  – Розуміння та досвід роботи з iSCSI SAN;
  – Розуміння TCP/IP, IP-маршрутизації, комутації LAN;
  – Глибокі знання та досвід впровадження та підтримки сервісів: DNS, DHCP, LDAP, NFS, HTTP, SMTP;

C++ Developer

За кордоном
Вимоги:
 • – Вища технічна освіта: бакалавр або вище;
  – Хороші знання та досвід ООП є обов’язковими;
  – Добре знання шаблонів проектування є плюсом;
  – Хороші знання та досвід роботи з STL;
  – Обов'язковий досвід роботи з C++, досвід програмування з Win 32 GUI та використання MFC (не менше 1,5-2 років);

Java/Angular 2+ Developer

За кордоном
Вимоги:
 • – Вища технічна освіта: ступінь бакалавра або вище;
  – Добре знання алгоритмів/шаблонів проектування/ООП;
  – Досвід комерційної розробки не менше 1,5-2 років;
  – Технічні навички: Java (Hibernate/Spring/Soap/REST), Angular2, QL, Svn/Git;

Контакти

Адреса (головний офіс)

Шевченка 14, Дніпро 49044, Україна

Телефон

+380 (56) 756 9300 (головний офіс)

+380 (56) 756 9310 (для кандидатів)

E-mail

info@isd.dp.ua

E-mail для клієнтів

sales@isd.dp.ua

E-mail для кандидатів

resume@isd.dp.ua